Презентації лекцій за напрямом «Економіка ЄС»

Розпочалась Зимова школа «ЄС в міжнародних економічних інтеграційних і дезінтеграційних процесах», яка проходитиме з 12 по 20 січня 2021 року.

Учасники дізнаються про економічну, правову та політичну роль ЄС у процесах міжнародної інтеграції, про досягнення та нові виклики для ЄС після Brexit, а також особливості розвитку відносин Україна-ЄС. Слухачі онлайн-школи також матимуть можливість поглибити свої знання та навички щодо вивчення переваг європейської економічної інтеграції у нових реаліях світової економіки.

Презентації лекцій за напрямом «Економіка ЄС» можна знайти у Базі даних навчальної і наукової інформації про ЄС, підготовленої Центром досконалості Жана Моне, який діє в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Дізнатись більше можна за лінком.

Проект «Поглиблений розвиток європейських студій в Україні: міждисциплінарний підхід» (№611625-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-CoE).