Майстер-класи та лекції кадрових дипломатів Міністерства закордонних справ України для студентів Інституту міжнародних відносин в рамках вивчення навчальних дисциплін

З метою ефективного наповнення навчально-виховного процесу практичними знаннями, набуття студентами галузі знань «Міжнародні відносини» фахового досвіду від провідних дипломатів-практиків та в рамках існуючого Договору про співпрацю між Інститутом та МЗС України у другому семестрі  2019-2020 н.р. продовжується  цикл лекцій та майстер-класів кадрових дипломатів, працівників різних департаментів Міністерства для студентів Інституту міжнародних відносин в рамках вивчення навчальних дисциплін.

Так, 5 березня 2020 р. для студентів 2 курсу освітнього рівня «бакалавр» освітньої програми «Міжнародні відносини» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Міжнародні організації» заступник директора Департаменту Європейського Союзу та НАТО Міністерства закордонних справ України (випускник кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин 2002 р.) Максим Олексійович Кононенко прочитав лекцію на тему: «Демократія vs агресія: відповідь Ради Європи на агресію Російської Федерації проти України».

11 березня 2020 р. для студентів 1 курсу освітнього рівня «магістр» освітньо-наукової програми «Міжнародні відносини» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Дипломатична робота» Посол з особливих доручень МЗС України Віктор Олегович Нікітюк  (випускник факультету міжнародних відносин і міжнародного права КНУ імені Тараса Шевченка, 1989 р., кандидат юридичних наук) прочитав лекцію на тему: «Практичні аспекти діяльності дипломатичних установ України».