Новини

Команда ІМВ посіла перше місце на Моделі Міжнародного кримінального суду – 2013

Команда Інституту міжнародних відносин у складі Антона Мойсеєнка, Віталія Набухотного (студенти IVкурсу спеціальності міжнародне право) та Катерини Бусол (аспірант І курсу кафедри міжнародного права) посіла перше місце на Моделі Міжнародного кримінального суду – 2013. Антон Мойсеєнко також здобув приз за найкращу письмову роботу сторони захисту та був визнаний кращим оратором конкурсу. Катерина Бусол стала третім кращим оратором Моделі.
У змаганні, що проводилося факультетом права Вищої школи економіки з 17 по 19 квітня 2013 року у м. Москва, брали участь 11 команд: 2 з України та 9 з Росії. Були представлені Московський державний університет ім. М.В. Ломоносова, Балтійський федеральний університет ім. І. Канта, Казанський державний університет, Одеська національна юридична академія та інші університети. Цьогорічна проблематика моделювання охоплювала питання амністії щодо міжнародних злочинів та впливу діяльності комісій із примирення на прийнятність справ у Міжнародному кримінальному суді. 
Команда щиро вдячна за підтримку рідній кафедрі міжнародного права, зокрема завідувачу кафедри О.В.Задорожньому, натхненнику й унікальному науковому консультанту доценту М.М. Гнатовському та тренеру А.О. Кориневичу. Особлива подяка О. Кучер, аспіранту І курсу кафедри міжнародного права, яка доклала неймовірних зусиль, аби її переможний досвід участі у минулорічній моделі допоміг команді Інституту здобути перемогу і цього року.