Новини

4 червня 2019 року відбулося підписання Угоди про програму подвійних дипломів між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Університетом Казиміра Сімонавічуса, (м. Вільнюс, Литва).

4 червня 2019 року за дорученням ректора Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося підписання Угоди про програму подвійних дипломів між Київським національнім університетом імені Тараса Шевченка та Університетом Казиміра Сімонавічуса (м. Вільнюс, Литва).

Це перша програма подвійних дипломів, яка запроваджена для спеціальності «Міжнародне право» у рамках освітньої програми «European BusinessLaw» (мова викладання – англійська). Відповідно до Угоди для вступників ОПП «Європейське бізнесове право» пропонується проходження навчання по одному семестру в Україні та Литві, спільний захист магістерської роботи та складання спільного кваліфікаційного іспиту. 

У разі успішного завершення навчання випускники програми отримують диплом магістра міжнародного права Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Університету Казиміра Сімонавічуса (м.Вільнюс, Литва), визнаного міжнародною акредитацією. 

Тривалість програми – 1,5 роки, обсяг кредитів ECTS – 90.

За більш детальною інформацію звертайтеся до координатора програми доц. Святун Олени Володимирівни, кафедра порівняльного і європейського права – (044) 4814515