16 вересня 2019 року в стінах Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулася лекція Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Польща в Україні Й. В. Пана Бартоша Ціхоцкі.

Також Пан Посол зустрівся з директором ІМВ Валерієм Володимировичем Копійкою та обговорив з ним напрямки подальшої співпраці за участі заступника директора з науково-педагогічної роботи Антона Семеновича Нанавова і директора Бізнес-школи ІМВ Олексія Івановича Ступницького.

Під час лекції наші студенти отримали змогу більше дізнатися про особливості зовнішньої та внутрішньої політики Польщі у сферах безпеки, економіки та культури. Поряд із цим, учасники заходу розглянули питання українсько-польських відносин на сучасному етапі.