26 червня 2019 року відбулася урочиста церемонія випуску бакалаврів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Зі вступним словом до учасників та гостей заходу звернувся директор Інституту Валерій Володимирович Копійка. Він відзначив, що цього року дипломи бакалаврів отримують 37

0 випускників з освітніх програм «міжнародні відносини», «міжнародне право», «міжнародні економічні відносини», «міжнародний бізнес», «міжнародні комунікації», «країнознавство».

Серед них – група іноземних громадян з Грузії, Російської Федерації, Азербайджану, Вірменії, Узбекистану, Туркменістану.

Окремо було наголошено на тому, що 40 випускників-бакалаврів нашого Інституту завершили навчання з відмінними результатами і отримують диплом з відзнакою.

Ми дуже щасливі та вдячні, що на цьому святі з нами були: наш постійний гість, друг і колега – заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України Володимир Ярославович Федорчук, дирекція Інституту, завідувачі кафедр, члени Вченої ради.

Всі вони приєдналися до теплих й щирих побажань бакалаврам ІМВ не зупинятися на досягнутому, активно примножувати свої успіхи, вдало вступити до магістратури чи розпочати професійну діяльність і стати надійною опорою нашої держави.

Саме тому в цей особливий день ми від усього серця вітаємо наших випускників-бакалаврів, а також їх батьків та близьких, і зичимо їм усього найкращого на їх життєвому Шляху!

Більше фото - за посиланням.