Новини

Студенти ІМВ дізналися як і де почати власну кар'єру

 

22 березня 2013 року о 9:00 на базі Інституту міжнародних відносин у Великій актовій залі був проведений «Форум Кар’єри», організований міжнародною молодіжною організацією AIESEC в Україні, що дозволив студентам та гостям ІМВ відвідати майстер-класи Наталії Бровченко, HR директору rabota.ua про те, як знайти роботу своєї мрії, а також послухати історію успіху Ганни Куриленко, старшого менеджеру з аудиту корпорації «Ernst&Young». Для тих, хто цікавиться перспективами молодого спеціаліста очікував майстер-клас Владлена Сисуна, керівника проекту ЄС «Розвиток професійних компетенцій спеціалістів України», а за сумісництвом директора консалтингового центру «Європейська технічна допомога». 
Єлизавета Максимець, фахівець з підбору персоналу та розвитку бренду роботодавця «Ernst&Young» підготувала зустріч, під час якої розповіла про перші кроки на шляху до успішної кар’єри, а презентація Дар’ї Селінни, Digital-спеціалісту «САН ІнБев Україна» висвітлила програми стажувань та розвитку в компанії-лідера на вітчизняному пивному ринку. 
Учасники Форуму дали поради молодим спеціалістам щодо пошуку роботи від Євгенія Буряка, менеджера з персоналу «Креді Агріколь Банку».
А після презентації програми професійних стажувань та програм обміну AIESEC Любомиром Полярушом, віце-президентом з вихідних стажувань AIESEC в Україні, на учасників заходу чекало урочисте закриття Форуму у Великій актовій залі та виставка пропозицій роботодавців.

Автор – Ірина Вадзінська, 2 МІ

Прес-центр ІМВ