Цього літа кошти від англомовної вистави «Мишоловка» театральної студії ІМВ, що відбулася 17 квітня 2019 року, допомогли врятувати життя.

Вже багато років благодійність є доброю традицією Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка.

Як пам’ятаємо,17 квітня 2019 року в ІМВ відбулася прем’єра вистави всесвітньо відомої детективної п'єси Агати Крісті «Мишоловка» у виконанні наших студентів та викладачів під режисурою завідувача кафедри іноземних мов Інституту професора Валентини Вікторівни Дайнеко.

«Мишоловка» також була благодійним проектом, саме тому кошти від продажу квитків нещодавно допомогли успішно провести операцію й врятувати життя 5-річної дівчинки, а також сприяли лікуванню одного з колишніх співробітників кафедри іноземних мов ІМВ.

Ми щасливі, що спільними зусиллями можемо не лише розвивати нове творче покоління нашого студентства, а й завдяки добрим справам робити світ трохи кращим.