10 квітня було проведено науково-практичну конференцію «Україна-ЄС: новий етап економічної інтеграції»

10 квітня 2014 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка на базі науково-дослідної частини за сприяння кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин, кафедри міжнародних фінансів, кафедри Жана Моне та Всеукраїнської громадської організації «Українська асоціація економістів-міжнародників» було проведено науково-практичну конференцію «Україна-ЄС: новий етап економічної інтеграції».

У роботі конференції взяли участь провідні українські вчені та дослідники. З вітальним словом до учасників конференції звернулися директор Інституту міжнародних відносин В.В. Копійка та заступник директора з наукової роботи М.С. Дорошко. Зі вступним словом виступив завідувач кафедри світового господарства і міжнародних економічних відносин О.І. Шнирков.

В ході роботи конференції були розглянуті як загальні, так і специфічні питання інтеграції України в європейський економічний простір. Значну увагу учасників привернула оцінка зовнішніх вимірів економічної асоціації України з ЄС та аналіз можливих наслідків для аграрного сектору економіки України. Головна дискусія розвивалася навколо прогнозування секторальних ефектів економіки України в контексті реалізації економічної частини угоди про асоціацію, а також визначення позитивних та негативних наслідків від підписання поглибленої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі ЄС-Україна.