Вітаємо із зарахуванням до лав студентів Інституту міжнародних відносин понад 60 осіб, які отримали право на навчання за магістерськими програмами віділення міжнародних відносин.

Варто підкреслити, що відбір у межах вступної кампанії 2019 року було проведено з-поміж понад 100 абітурієнтів, близько половини з яких поступали за процедурою перехресного вступу або з інших навчальних закладів.

У такому контексті особливо вітаємо 8 студентів (безпрецедентний показник в історії відділення), які вибороли право навчатися за кошти державного бюджету на освітній програмі "Міжнародні відносини" без попередньої підготовки на бакалаврських програмах Інституту міжнародних відносин, зокрема:

Гадяцьку Вероніку (НУ Одеська юридична академія)
Грінька Вадима (Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка)
Карлевіц Марину (ОНУ імені І.І.Мечнікова)
Малютіна Олександра (Національний транспортний університет)
Пашаєву Мавіле (НУ "Львівська політехніка")
Пінчука Юрія (Філософський факультет КНУ імені Тараса Шевченка)
Шепєлєву Анастасію (Інститут журналістики КНУ імені Тараса Шевченка)
Шкурко Марію (Інститут філології КНУ імені Тараса Шевченка)

Загалом же, окрім випускників ІМВ та зазначених вишів новими студентами магістерських програм відділення міжнародних відносин стали представники: історичного та юридичного факультетів КНУ імені Тараса Шевченка, КНЛУ, КНУКіМ, Манчестерського університету, МДІМВ (МГИМО-Университет), НаУКМА, НПУ імені М.П.Драгоманова, ПФУ, ХНУ імені В.Н.Каразіна, СНУ імені Лесі Українки, Фінансово-правового коледжу.

Раді також повідомити, що освітня програма "Зовнішня політика та національна безпека", а також "Environment and energy security in international relations" цього року відкриті уперше в Україні.

Бажаємо успіхів у навчанні!