9 липня 2019 року директор Інституту Валерій Володимирович Копійка та ректор Азербайджанської дипломатичної академії Хафіз Мір Джалал огли Пашаєв підписали в м. Баку (Азербайджанська Республіка) меморандум про співпрацю у сфері магістерських програм.

9 липня 2019 року директор Інституту міжнародних відносин КНУ імені Тараса Шевченка Валерій Володимирович Копійка та ректор Азербайджанської дипломатичної академії Хафіз Мір Джалал огли Пашаєв підписали в м. Баку (Азербайджанська Республіка) меморандум про співпрацю у сфері магістерських програм.

У рамках такої співпраці стане можливим обмін студентами-магістрами. Деталі можна дізнатися в міжнародному відділі ІМВ.

Також поряд із цією домовленістю спільно з Організацією за демократію та економічний розвиток ГУАМ на базі Інституту здійснюватимуться аналітичні дослідження з профільної проблематики, інформацію щодо яких можна буде згодом отримати на нашій сторінці.