Делегація з Союзу Коморських островів в ІМВ

19 квітня 2013 року Інститут міжнародних відносин відвідала Делегація Союзу Коморських островів у складі Глави Адміністрації Президента, Міністра оборони Союзу Коморських островів Хамади Маді Болеро та Начальника управління з консульських питань, Генерального Інспектора Міністерства закордонних справ та співробітництва Мірхана Бурхана, яких супроводжував Почесний консул Союзу Коморських островів в Україні Олександр Львович Кузнєцов. Під час зустрічі з керівництвом Інституту у складі Директора Валерія Володимировича Копійки, заступника директора з наукової роботи Миколи Савовича Дорошка та завідувача кафедри іноземних мов Валентини Вікторівни Дайнеко було обговорено перспективи поглиблення співпраці з нашим навчальним закладом у освітній та культурній сферах. Досягнуто попередньої домовленості про приїзд на навчання до України групи студентів з Союзу Коморських островів. Під час наступного візиту делегації Союзу планується презентація книги спогадів про навчання в Інституті міжнародних відносин Х.М. Болеро та проведення лекції Начальником управління з консульських питань, Генеральним Інспектором Міністерства закордонних справ та співробітництва доктором історії Мірханом Бурханом.