Новини

1 березня 2019 до ІМВ завітав Дмитро Кулеба з презентацією книги «Війна за реальність: як перемагати у світі фейків, правд і спільнот»

Дмитро Кулеба - Надзвичайний і Повноважний Посол та Постійний представник України при Раді Європи – поділився зі студентами спеціальності «Міжнародні комунікації» цікавими фактами та кейсами, які сталися «по той бік» європейської політики, а також - професійними порадами з майбутніми фахівцями-комунікативістами. Лекцій майстер-клас пройшов у рамках дисциплін «теорія комунікації» кафедри міжнародних медіакомунікацій і комунікативних технологій.

Під час першої частини відкритої лекції відбулася презентація книги «Війна за реальність». Йшлося про гострі питання сучасності: порушення етичних стандартів професії у сфері комунікацій, відповідальність медіа перед суспільством, маніпулювання увагою аудиторії та інструментарій протидії цьому, керування світом емоцій та боротьба з деструктивною пропагандою.

Пропонуємо до вашої уваги найцікавіші моменти зустрічі:

«Інформаційний простір – це простір хаосу, який не можна уповні опанувати. Ми можемо охопити лише певний його сектор»;

«Основне для спеціаліста в сфері комунікацій – професійна етика, що забороняє розривати суспільство та сегментувати його»;

«Формула успіху в нашій професії – це робота з даними + креативність»;

«Комунікатори завжди будуть спрямовувати людей у певний напрямок та нести відповідальність за їх психологічний стан»;

«Комунікація змінила те, що політика не змогла змінити».

Отож, дотримуйтеся порад із книги Дмитра Кулеби «Війна за реальність», любіть свою професію та вірте в себе. І саме тоді активна меншість за допомогою своїх глибинних переконань переможе пасивну більшість.

Читаймо розумні книги!

Записала Христина Лозінська (І МК)