Кафедра іноземних мов Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка провела 7 лютого 2020 року науково-практичну конференцію “Актуальні проблеми професійного перекладу”.

У пленарному засіданні взяли участь:

Шевченко Лариса Іванівна, доктор філологічних наук, професор, член-кореспондент. НАН України з доповіддю «Переклад у моделюванні перспективи української літературної мови»;

Султанський Павло Олександрович, Посол з особливих доручень Департаменту Євросоюзу і НАТО МЗС України з доповіддю «Перекладацькі вправи із дипломатичного буття»;

Нікітюк Віктор Олегович, кандидат юридичних наук, Посол з особливих доручень МЗС України, Надзвичайний і Повноважний Посланник першого класу з доповіддю «Професійний переклад у дипломатичному спілкуванні: досвід перемовин»;

Красильчук Володимир Ярославович, кандидат економічних наук, начальник відділу країн Карибського басейну Департаменту Америки МЗС України з доповіддю «Професійні та особистісні якості дипломатичного перекладача: досвід практичного застосування» та інші.