20 грудня 2018 року вперше в історії Інституту відбулося урочисте святкування Дня працівників дипломатичної служби України

Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка є базою і провідним освітнім осередком  української дипломатії, а також у підготовці фахівців з міжнародного права, економіки, бізнесу, інформаційного супроводження міжнародних процесів.

Серед запрошених гостей були працівники дипломатичної служби, органів державної влади, залучених до формування та реалізації зовнішньої  політики України,  представники міжнародних дипломатичних представництв та міжнародних організацій в України. Зокрема: Надзвичайний та Повноважний Посол Бельгії Пан Алекс Ленардс, Надзвичайний і Повноважний Посол Кіпру Пан Луїс Телемаху, Надзвичайний та Повноважний Посол Марокко Пані Фауз Ель-Ашшабі, Надзвичайний і Повноважний Посол Бразилії Пан Освалдо Біато Жуніор, Надзвичайний та Повноважний Посол Литви Пан Марюс Януконіс,  Міністри закордонних справ України Володимир Огризко та Борис Тарасюк, Керівник Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні Пабло Едуардо Матеу, представники посольства США, та багато інших представників дипломатичної служби.

Висловлюємо подяку викладачам і працівникам  Інституту за їхній досвід і професіоналізм, за знання та вміння, що вкладають в кожного випускника. Наші викладачі є фахівцями високого рівня, що сприяють ефективному формуванню та реалізації зовнішньополітичної діяльності України на практичному рівні.

"Я би хотів подякувати нашим студентам і випускникам за їх динамізм та прагнення до активного розвитку Інституту. Ця прогресивна, динамічна та інтелектуальна  молодь України представляє вже сьогодні інтереси країни на високому рівні у якості молодих делегатів ООН, Ради Європи, Європейського парламенту тощо, є  переможцями світових міжнародних змагань. Ми пишаємося вами" - зазначив у своїй промові директор Інституту міжнародних відносин Копійка Валерій Володимирович.

ІМВ прагне бути інноваційним та працє над впровадженням диверсифікованих методів навчання, посилення практичного компоненту освітнього процесу, створенням оновленого бібліотечного простору, облаштуванням просторів для позаакадемічного навчання студентів, створення основи для сприяння освіти у форматі Emdownmenta, без чого неможливий розвиток сучасного освітнього закладу, на всіх можливих для нас рівнях.

У зв’язку із цим наша вдячність  партнерам заходу, які нас підтримали, а саме: Фонд громадської дипломатії, Кондитерська компанія "АВК", "VODA.ua", Торговий дім "Вина світу".

ІМВ – це успішний розвиток української  молоді. Це професійна основа української дипломатичної служби. Нам всім натхнення і наснаги у сприянні розвитку та підготовці високоякісних патріотичних  кадрів сучасної України.