У п’ятницю, 7 грудня 2018 року, в приміщенні IIR Open Space відбулася інтелектуальна гра «Хто хоче стати мільйонером? Версія ІМВ»

Обидві команди показали потужні інтелектуальні здібності та високу освіченість. Це була запекла боротьба і, звісно, кожен з учасників був гідний перемоги, але її одержали найсильніші.

До речі, варто зауважити,що це вже третя гра, яка проводиться на базі Інституту за ініціативи студентів. Однак цього разу гра була професійно-орієнтована й учасники відповідали на запитання з галузі міжнародних відносин, інформації та комунікації.

Переможцями гри, виявивши найкращі інтелектуальні здібності, інтуїцію та удачу, стали:
• Юлія Запорожченко (ІМВ, ІІ курс магістратури МК) та Назимул Іслам (НАУ, І курс магістратури МІ);
• Захар Процюк (ІМВ, ІІІ курс МК) та Дарина Паламарчук (НАУ, IV курс МІ);
• Георгій Олійник (ІМВ, ІІІ курс МК) та Ольга Удовенко (НАУ, ІІ курс МВ);
Глядачі підтримували учасників шаленими оплесками, а інколи й правильними відповідями. Весела атмосфера панувала протягом усієї гри. Гравців підтримували не лише студенти нашого Інституту, а й гості з Національного авіаційного університету на чолі з завідувачем кафедри «Міжнародних відносин, інформації та регіональних студій» Ржевською Ніною Федорівною.

Наприкінці всі гравці отримали призи, а учасники з найвищими результатами та балами також одержали чашки з логотипом «Мільйонера» та брендовану продукцію КНУ.

Захід відбувся завдяки ініціативності, креативності та натхненню магістра 1 року міжнародних комунікацій Павлюка Олега та за підтримки викладачів кафедр міжнародної інформації і міжнародних медіакомунікацій та комунікативних технологій.