11 травня 2019 року в Інституті міжнародних відносин відбувся суботник у рамках IIR Green Days. Студенти та керівництво ІМВ добровільно долучилися до прибирання й отримали багато драйву та незабутніх емоцій

Захід розпочався о 10:00 на задньому дворі Інституту, де всі присутні отримали потрібний інвентар і взялися до роботи. Більше 50 студентів поділилися на групи, кожна з яких мала конкретне завдання. Подвір’я ІМВ набуло незвичного вигляду: його заповнила чимала кількість людей, які прибирають, фарбують, замітають та веселяться! О 12:00 було оголошено про завершення заходу. Усіх присутніх запросили до наступної частини дня — до сюрпризу від дирекції Інституту міжнародних відносин. Барбекю на задньому дворі Інституту – те, про що мріє кожен студент. І саме сьогодні всі, хто зміг прийти та стати корисним у колективній справі, здійснили цю маленьку мрію.

До суботника долучилися представники дирекції та викладачі ІМВ. Такий захід є не тільки корисним для покращення зовнішнього вигляду Інституту, а й для згуртування та налагодження дружніх відносин між студентами та тими, хто їх навчає. Директор Інституту міжнародних відносин, Копійка Валерій Володимирович, запропонував провести суботник восени наступного академічного року і зауважив, що кількість охочих взяти участь точно збільшиться!