1 червня у День захисту дітей відбулась благодійна поїздка до Прилуцького будинку дитини "Надія".

Наш Інститут вже близько 18 років підтримує цей заклад, студенти, випускники та викладачі регулярно допомагають дітям.

Завдяки Благодійного балу ІМВ, Благодійному книжковому ярмарку, який провела Благодійна орагнізація ІМВ та Галина Тюфанова, а також особистій підтримці випускників та викладачів Інституту вдалося зібрати кошти, на які нам вдалося:
- сплатити рахунки дитячого будинку (ремонтні роботи, меблі, взуття, розвиваючі ігри)
- закупити 30 осінньо-зимових ковдрочок для діток – частину суми оплатив особисто наш випускник Денис Ткаченко
- передати дуже гарні дитячі речі від Дитячий магазин "Малыш" - завдяки Каті Сербіній
- привезти продукти, солодощі, які закупила проф. Євгенія Анатоліївна Макаренко.
- відправити іграшки від синочка нашої випускниці Надії Казначєєвої.
- подарувати книжки донечки нашої випускниці Юлії Магеррамової, які вона особисто і вручила діткам, а також кошти на закупівлю фруктів, які були особисто передані Надії Іванівні Ющенко, головному лікарю Будинку дитини.

Ми вдячні всім небайдужим, хто брав участь у зборі коштів або організації поїздки.
Дарина Кирилко
Ірина Білик
Дарія Благовісна
Олександра Лазебник
Карина Радченко
Юлія Магеррамова та прекрасна донечка
Катерина Базір
Євгенія Анатоліївна Макаренко

Робити добро легко

А всім діткам бажаємо знайти справжні та щирі родини!