Новини

Завдяки плідній співпраці ІМВ з міжнародною освітньою організацією Transnational Education Group протягом наступного навчального року планується програма студентського обміну з Уесліанським університетом (Wesleyan University), штат Конектикут

Це унікальна можливість для наших студентів взяти участь у спеціально розробленій американськими викладачами двотижневій інтенсивній програмі саме для Інституту міжнародних відносин!

За запрошенням виконавчого директору Transnational Education Алекси Чопівської на початку червня до Інституту завітали американські гості - директор Коледжу навколишнього середовища (College of environment) Уесліанського університету професор Баррі Чернов (Barry Chernoff) та професор коледжу Катя Колчо (Katja Kolcio). У рамках візиту гостей відбулися робочі зустрічі з адміністрацією Інституту та професорами кафедр міжнародного бізнесу та міжнародних відносин та зовнішньої політики, а також лекція професра Чернова для студентів.

У результаті нарад погоджено план співпраці двох ВНЗ на наступний навчальний рік: 
- програма студентського обміну (двотижневе навчання студентів ІМВ у США - осінь 2016 р., двотижневе навчання американських студентів у ІМВ - весна 2017 р.)
- серія онлайн-конференцій
- розробка англомовної магістерської програми сумісно з Уесліанським університетом.
Гості залишились дуже задоволеними теплим прийомом та рівнем знань наших студентів, вони налаштовані на плідну співпрацю!

Інститут висловлює подяку партнерам - Transnational Education Group та особисто Алексі Чопівській. Наші студенти вже взяли участь у декількох проектах організації - освітніх програмах у Вашингтоні, конкурсі на отримання гранту та олімпіаді з англійської мови. У серпні TEG проводитимуть ще одну цікаву програму - Kyiv Business & Diplomacy Leadership Academy, до участі запрошуються студенти та аспіранти ІМВ (детальніше -http://transnationaleducationgroup.org/UA/kbdlaua.php або за телефоном - 067-549-28-96).

Детальна інформація щодо програми студентського обміну з'явиться згодом, слідкуйте за оголошеннями на сайті та сторінках у соц.мережах Інституту та Transnational Education Group.

 

Прес-центр ІМВ