Новини

25 січня 2020 року відбулась перша неформальна зустріч нової платформи IIR FAMILY!

IIR FAMILY - це ініціатива випускниць Інституту - Дарини Кирилко (координатор з комунікацій та партнерства ІМВ) та Ольги Касьян, метою якої є створення платформи для спілкування та партнерства між випускниками, студентами, викладачами та співробітниками Інституту міжнародних відносин.

Основа IIR FAMILY - це створення коммюніті ІМВшників, де учасники взаємодіють за принципом "win-win", а також сповідують ідею вдячності - до Інституту та до інших членів спільноти.


 

Заплановано декілька напрямків діяльності платформи:

:black_small_square IIR FAMILY CAREER - у співпраці з Центром кар'єри ІМВ створити можливості знайти роботу/спеціаліста/партнера по бізнесу випускникам та іншим членам спільноти.

:black_small_square: IIR FAMILY MENTORSHIP - база менторів серед випускників для допомоги студентам у їхньому професійному шляху. Пропонуються індивідуальні та групові консультації менторів. А також - IIR FAMILY PANEL - тематичні панельні дискусії за участю випускників для студентів.

:black_small_square: IIR FAMILY NETWORKING - регулярні зустрічі учасників платформи у форматі нетворкінгу для нових знайомств та налагодження співпраці.
Перша зустріч - IIR FAMILY PARTY - відбулась 25 січня в новому столичному закладі нашого випускника Максима Пустовойта (МП 2012) Razzle Dazzle. Найперша зустріч - це презентація платформи IIR FAMILY, наступні нетворкінги заплановано проводити тематичними.

:black_small_square: Клубна картка IIR FAMILY - система лояльності (знижки на товари та послуги наших випускників та інші привілеї) для членів IIR FAMILY.

Платформа передбачає створення вузьких спільнот за інтересами та проведення різних заходів для них.

Також на зустрічі 25 січня було представлено подарунок Інституту від співочих випускників - гімн ІМВ у їхньому виконанні, це спеціально змонтоване ІМВ ТБ відео ви зможете побачити вже незабаром!

Якщо Ви бажаєте долучитись до спільноти,будь ласка, заповніть цю форму: https://forms.gle/N9QER9naiGA1V2BY7

За довідками звертайтесь: iir.family.2020@gmail.com