15 червня 2017, Влад Генін, доктор бізнес адміністрування, професор менеджменту та інжинірингу, від імені Лорен Спіт нагородив почесними сертифікатами 11 студентів ІМВ за волонтерську діяльність.

Олександр Ярошенко,  Анастасія Любящева, Дарина Коваленко, Єлизавета Маліченко,  Інеса Дзюба, Катерина Дорощенко, Нікіта Новіков, Олег Кулик, Павло Калашников,  Софія Біленко, Юлія Шилова були нагороджені фундацією Elfenworks за їхній вклад в організацію урочистого відкриття Центру соціального підприємництва у стінах Інституту міжнародних відносин та презентації книги Доктора Лорен Спіт «Інтелект та милосердя в дії. Сім стовпів для соціальних підприємців», що відбулися 25 квітня 2017 року.

Нагадаємо, що Elfenworks Foundation, котра розпочала свою діяльність в Україні в липні 2016 року, веде соціально-відповідальну підприємницьку активність, метою якої є виявлення проблем і створення нових підходів і методик у цій сфері, популяризація найбільш успішних соціальних проектів.

Вітаємо наших студентів та бажаємо їм нових перемог!