21 березня 2017 року з 11.10 до 12.30 в Залі Вченої Ради відбувся веб-семінар «25 років відносин України та Пакистану», який провів Інститут міжнародних відносин спільно з Школою міжнародних відносин Університету Ісламабаду

На заході були присутні Надзвичайний і Повноважний Посол Ісламської Республіки Пакистан в Україні Аттар Аббас. З промовою виступив Надзвичайний та Повноважний Посол України в Ісламській Республіці Пакистан Володимир Іванович Лакомов, Директор Школи міжнародних відносин Університету Ісламабаду доктор Назір Хуссейн, Директор ІМВ Валерій Володимирович Копійка.

Цікаві доповіді  представили доцент Школи міжнародних відносин Університету Ісламабаду доктор Фархад Ханів Сіддікуі, доцент Інституту міжнародних відносин КНУТШ Олена Анатоліївна Борділовська. Обговорювались питання геополітики Пакистану, бачeння Пакистану Україною, взаємні зв’язки двох держав тощо. Наприкінці веб-семінару студенти мали змогу задати запитання, котрі їх цікавили.

Прес-центр ІМВ