21 червня 2019 р. під егідою Української асоціації міжнародного права в стінах Інституту відбулися Треті щорічні міжнародно-правові читання, присвячені пам’яті О.В. Задорожнього

21 червня 2019 року під егідою Української асоціації міжнародного права (Українська Асоціація Міжнародного Права) в стінах Інституту відбулися Треті щорічні міжнародно-правові читання, присвячені пам’яті Олександра Вікторовича Задорожнього, доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри міжнародного права Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2003-2017 рр.), Заслуженого юриста України, члена-кореспондента Академії правових наук України, Президента Української асоціації міжнародного права (1999-2017 рр.).

Зі вступним словом до учасників заходу звернувся д.ю.н., професор В.Г. Буткевич, Президент Української асоціації міжнародного права, а також директор Інституту д.політ.н., професор В.В. Копійка.

Модератором пленарного засідання конференції виступив к.ю.н., доцент А.О. Кориневич, заступник директора ІМВ з науково-педагогічної роботи. Із доповідями також виступили М.М. Гнатовский, к.ю.н., Перший віце-президент Української асоціації міжнародного права, О.В. Буткевич, д.ю.н., віце-президент Української асоціації міжнародного права, та інші високопрофільні фахівці-юристи.

Вклад Олександра Вікторовича Задорожнього у життя та поступ Інституту, а також розвиток міжнародного права як спеціальності, та незліченної кількості людей, цілого покоління справжніх патріотів, майстрів своєї справи, назавжди в наших серцях!