11 вересня 2018, за сприяння The "O" Club в ІМВ відбулася друга лекція, присвячена можливостям навчання за кордоном.

Студентки Єлизавета Бордунова та Анастасія Мозолевська розповіли про своє навчання на програмі Erasmus+ в Університеті Пантеон у Греції та програмі обміну в рамках співробітництва ІМВ з Варшавським Університетом.

Дівчата поділилися власними історіями щодо семестру навчання в іншій країні, певними «сюрпризами», які очікували їх там, та особистими висновками про життя в Європі та любов до України. Вони покроково розказали про відмінності між программами, особливості обміну, процес пошуку стипендій та подачі документів на программу, переваги та недоліки академічного обміну. Єлизавета та Анастасія підтвердили, що боятись їхати за кордон не варто, а життя після обміну є. Саме тому зовсім скоро очікуємо як мінімум 40 заявок від натхненних студентів ІМВ на програми міжнародного обміну.

Автор тексту - Христина Лозінська