10 жовтня 2018 року, в ІМВ відбулася лекція Наталії Адаменко "Основні правила ділового етикету".

Наталія Адаменко - Посол Миру Міжнародної федерації світу, президент Etiquette School, співробітник Ernst & Young LLC з питань корпоративної культури, фахівець зі зв'язків з держструктурами, і це ще далеко не повний список.

Пані Наталія розповіла студентам про базові правила етикету, які зобов'язана знати кожна людина цивілізованого суспільства.

Зокрема, йшлося про те, як справити позитивне перше враження. Лектор наголосила, що усмішка - одна із запорук успіху. Також це доволі проста можливість показати себе з позитивної сторони. Дійсно, хто захоче далі спілкуватися з чимось незадоволеною людиною?

Потім Наталія Адаменко розповіла секрети, як впевнено та красиво ходити, сидіти, що потрібно одягнути, щоб відповідати місцю та ситуації. Вона згадала і про типові помилки, які багато з нас допускають щодня.

Ми впевнені, що зустріч з Наталією Адаменко стала поштовхом для самовдосконалення та аналізу власних помилок. Але це ще не остання лекція з етикету в нашому інституті, студенти матимуть змогу зустрітись з пані Наталією ще чотири рази.

Автор тексту - Черниш Ярослава