22 травня в Інституті міжнародних відносин відбувся Благодійний ярмарок ІМВ, на якому збиралися кошти для дітей - сиріт у підопічних закладах ІМВ

а саме:

1. для вихованців спеціальної школи-інтернату №15 для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами м.Києва (29 травня о 14:00, ІМВ)

2.для дитячого будинку «Надія» в м.Прилуки (100 дітей, віком від народження до 6 років (поїздка у червні)

3.для дитячого будинку "Чебурашка" Київська область (поїздка у середині червня)

Завдяки вашій допомозі зібрали біля 14 000 грн, особлива подяка головному благодійнику - партнеру Молоко від фермера, представники якого на місці пекти смаколики та абсолютно всі кошти від продажу передали на благодійність.

Хочемо висловити подяку всім, хто допомогав та долучився до заходу:

Галина Тюфанова, Олександра Кладкова, Катя Сербіна, Борт Віктор, Завідовська Ольга, Діана Назарук, Сницар Алла, Проніна Владислава, Журавель Анастасія, Желтуха Марія, Вівчарик Ірина, Козіна Анна, Кас'яновський Іван, Левицька Катерина, Мандрицька Мар'яна, Вовк Інна, Косенко Михайло, Шимон Костянтин, Плевачук Назарій, Янченко Олександр, Сухарєв Антон, Матвійчук Назарій, Аббасов Насиб Габиль Огли, Пчельников Даніель-Костянтин, Анатолій Сервинський, Халавка Остап, Аня Юдіна.