12 жовтня у холі ІМВ відбувся концерт, організований Факультетом мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова
У стінах ІМВ панувала неймовірна атмосфера: поєднання музики, співу надихали слухачів. Кожна нота викарбувалась в сердцях студентів та співробітників, які зупинилися послухати витвори мистецтва.

"Під Покровою твоєю, Богородице", концерт,  присвячений одночасно Дню Захисника України, Дню Українського козацтва та Покровительниці козаків, Божій Матері.

Невипадково цей концерт був названий святом музики, бо це дійсно грандіозний захід, де задіяні майже всі творчі колективи факультету мистецтв імені Анатолія Авдієвського(а це приблизно 400 учасників) та солісти викладачі і студенти.