23 листопада 2018 року в Інституті міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка була проведена науково-практична конференція «ЕКОНОМІЧНІ САНКЦІЇ У СВІТОВОМУ ГОСПОДАРСТВІ: ТЕОРІЯ І ПРАКТИКА ЗАСТОСУВАННЯ»

Конференція об’єднала науковців та фахівців з міжнародних економічних відносин навколо дискусії щодо теоретико-методологічних засад дослідження економічних санкцій а також практичних аспектів застосування таких санкцій у міжнародних економічних відносинах. Зокрема, на конференції обговорювалися концептуальні засади передумов, механізмів, наслідків та ефектів економічних санкцій, методологія в дослідженні економічних санкцій, найактуальніші випадки введення економічних санкцій в США, КНДР, Росії, Ірані та ін.

Виступи учасників будуть опубліковані в електронному фаховому виданні Інституту міжнародних відносин «Міжнародні відносини. Серія «Економічні науки»». Планується також видання колективної монографії з проблематики конференції.

Кафедра світового господарства і міжнародних економічних відносин щиро вдячна всім гостям конференції та сподівається на майбутню плідну наукову співпрацю!