Семінар з китайсько-української торгівлі, в рамках Ініціативи Поясу і Шляху, що проходив у Гонконгзькому політехнічному університеті (Гонконг, Китай).

У період з 27 вересня по 1 жовтня 2018 року заступник директора з науково-педагогічної роботи Ігор Голубій та доцент кафедри міжнародних фінансів Олександр Підчоса взяли участь у семінарі з китайсько-української торгівлі, в рамках Ініціативи Поясу і Шляху, що проходив у Гонконгзькому політехнічному університеті (Гонконг, Китай).

На семінарі представники Інституту виступили з доповідями на теми: “Торгівля між КНР та Ураїною” та "Економічна та інвестиційна кооперація України з Гонконгом".

Мета вищезазначеного семінару - розвинути та зміцнити ділові та академічні обміни між Україною та Гонконгом (і материковою частиною Китаю) в той час, коли Ініціатива Поясу та Шляху створила великі можливості для обміну в багатьох галузях для всіх країн та економік, що беруть у ній участь.

Учасниками заходу стали більш ніж 100 представників академічної спільноти та професійних ділових кіл Гонконгу, і мали на меті сприяти розумінню та залученню Гонконгу до глобального розвитку Ініціативи Поясу та Шляху.

Також під час семінару було обговорено як важливі питання дослідження міжнародних відносин, так і можливості співпраці у сфері наукових досліджень та освітніх програм.