28 листопада – 1 грудня 2018 року викладачі ІМВ взяли участь у науковій програмі «Європейські дослідження: досвід для України», організованій Інститутом міжнародних відносин Варшавського університету та польським Фондом міжнародних досліджень

28 листопада – 1 грудня 2018 року група викладачів Інституту міжнародних відносин у складі професорів Г. Перепелиці та Н. Яковенко, а також доцентів К. Денисенко, О. Ковтун, В. Константинова, Р. Кривоноса, С. Маковського, З.Тропіна взяла участь у науковій програмі «Європейські дослідження: досвід для України» (“European Studies: Experience for Ukraine”), організованій Інститутом міжнародних відносин Варшавського університету та польським Фондом міжнародних досліджень.

Під час поїздки українські науковці презентували свої доповіді на міжнародній польсько-українській конференції «Європейські дослідження у Польщі та в Україні» (“European Studies in Poland and in Ukraine”). Окрім того, викладачі ІМВ відвідали Інститут міжнародних відносин факультету політології та міжнародних досліджень Варшавського університету, а також Центр Європи, який діє у цьому виші, східноєвропейський філіал Коледжу Європи, що відкрився в варшавській місцевості Натолін з метою підготовки фахівців для праці в інституціях Європейського Союзу, та Фонд С.Баторія, який серед іншого спеціалізується на політичній аналітиці.

Відбулися зустрічі, спільні обговорення та «круглі столи» з польськими експертами, науковцями та викладачами вишів, які займаються Європейськими дослідженнями.