Студенти Інституту взяли участь у Українському євроатлантичному безпековому форумі

Студенти Інституту міжнародних відносин Халавка Остап та Салюк Денис, Олександр Краєв, Карина Рогуля, Анна Крутова, Анастасія Синиця, Олена Ковальчук, Лоліта Лежаніна, Ігор Чичиркоза, Данило Недвецький, взяли участь у Українському молодіжному безпековому форумі, що проходив 25-27 квітня 2018 р. у Черкасах. Запрошеними гостями на форумі були колишні міністри закордонних справ України та Литви, представники української влади, військові із Канади та Литви, а також експерти із НАТО .Загалом участь у форумі прийняли близько 60 студентів з різних ВНЗ України.

Протягом форуму учасники мали можливість прослухати інформативні лекції, взяти участь у дискусіях, поспілкуватись особисто із іноземними гостями і дізнатись чимало нової інформації.  Завершенням форуму стало «Моделювання засідання НАТО», під час якого кожен учасник отримав право представляти запропоновану йому країну і дізнатись, в якій атмосфері проходять засідання одного із найсильніших альянсів сучасності. Після закінчення моделювання відбулась урочиста церемонія вручення іменних сертифікатів представниками Посольства Литовської республіки в Україні.