Студенти Інституту взяли участь у Українському євроатлантичному безпековому форумі

Студенти Інституту міжнародних відносин Халавка Остап та Салюк Денис (МЕВ, 3 курс), Олександр Краєв, Карина Рогуля, Анна Крутова, Анастасія Синиця, Олена Ковальчук, Лоліта Лежаніна, Ігор Чичиркоза, Данило Недвецький, взяли участь у Українському молодіжному безпековому форумі, що проходив 25-27 квітня 2018 р. у Черкасах. Запрошеними гостями на форумі були колишні міністри закордонних справ України та Литви, представники української влади, військові із Канади та Литви, а також експерти із НАТО .Загалом участь у форумі прийняли близько 60 студентів з різних ВНЗ України.

Протягом форуму учасники мали можливість прослухати інформативні лекції, взяти участь у дискусіях, поспілкуватись особисто із іноземними гостями і дізнатись чимало нової інформації.  Завершенням форуму стало «Моделювання засідання НАТО», під час якого кожен учасник отримав право представляти запропоновану йому країну і дізнатись, в якій атмосфері проходять засідання одного із найсильніших альянсів сучасності. Після закінчення моделювання відбулась урочиста церемонія вручення іменних сертифікатів представниками Посольства Литовської республіки в Україні.