Новини

4 жовтня 2018 року, в ІMB відбулася зустріч із президентом Freedom House Майклом Дж. Абрамовітцем, присвячена демократії та викликам, з якими вона сьогодні зтикається.

Freedom House - це міжнародна неурядова організація, яка з 1941 року займається захистом прав людини та поширенням демократичних цінностей по всьому світу. Майкл Дж. Абрамовітц, Президент цієї організації, виступив зі змістовною промовою про сучасний стан демократії, базуючись на щорічному звітові "Freedom in the World".

Він повідомив про прикру тенденцію - у 71 країні відзначається зниження рівня демократії, що особливо помітно у таких країнах, як Угорщина, Польща, Росія та Китай. Проте, Пан Майкл щиро вірить у те, що Україна зможе стати більш демократичною державою, подолавши корупцію, захищаючи вільні медіа та підвичующи політичну культуру суспільства.

Студенти були надзвичайно активними під час дискусії та задавали питання з приводу дотримання громадянських свобод під час агресії, проведення вільних і незалежних виборів у різних державах, а також цікавилися можливостями для стажування в організації. Зустріч впевнила всіх присутніх, що демократія є тою цінністю, за яку варто боротися в сучасному світі.

 

Автор - Бовсуновська Катерина