3 липня, в Інституті міжнародних відносин відбувся випуск бакалаврів 2018 року.
Дипломи отримали 376 випускники зі спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародне право», «міжнародні економічні відносини», «міжнародний бізнес», «міжнародна інформація», «країнознавство». Серед них - група іноземних громадян з Білорусі, Грузії, Російської Федерації, Китаю, Еквадору, Азербайджану, Вірменії.

Відзначимо, що 51 студент завершив навчання з відмінними результатами і отримав диплом з відзнакою.

Ми дякуємо усім присутнім за те, що розділили це свято разом з випускниками!

І хоча, деякі студенти, як було зазначено, підуть шляхом Американських президентів, та зупиняться на цьому ступені освіти, ми закликаємо Вас продовжувати навчання далі в alma mater на програмах магістратури.

Наостанок давайте всі разом побажаємо нашим випускникам подальших професійних і творчих успіхів, удачі, здоров’я й щастя!