1 лютого 2019 року відбувся випуск магістрів 7 англомовних програм Інституту міжнародних відносин та магістерської програми «Європейські дослідження», яка реалізовувалася спільно з Католицьким університетом м.Льовен (Бельгія)

Вже 6-й рік поспіль в ІМВ ми випускаємо магістрів англомовних програм. З приємністю відзначаємо, що Інститут першим в рамках Університету запровадив навчання студентів виключно англійською мовою. Раді та пишаємося тим, що ця ініціатива довела свою важливість і успішно розвивається – як кількісно, так і якісно. За цей час випускниками англомовних магістратур стали 409 студентів, в т.ч. 72 іноземних громадян. У цьому році дипломи магістрів отримали 148 випускників таких програм як «Східноєвропейські дослідження», «Міжнародні комунікації та глобальні медіа», «Міжнародний судовий процес», «Правове регулювання міжнародної торгівлі», «Європейське бізнесове право», «Міжнародне підприємництво», «Міжнародний менеджмент та маркетинг».

Серед них – 26 громадян іноземних держав: Азербайджану, Грузії, Китаю, Нігерії, Росії, Туркменістану, Йорданії, Німеччини, Афганістану, Білорусі, Гани, США, Угорщини, Ірану, Лівії.
Цього року вперше ми випускаємо 12 магістрів, які навчалися на спільній українсько-бельгійській програмі «Європейські дослідження». Наші партнери з Льовенського католицького університету передають випускникам сердечні вітання і висловлюють сподівання на нашу подальшу плідну співпрацю.
З великою радістю треба відзначити, що 13 випускників, у т.ч. 4 іноземних студенти, отримують дипломи з відзнакою.

Щиро бажаємо нашим випускникам-магістрам подальших професійних і творчих успіхів, удачі, здоров’я та щастя!