16 травня, в ІМВ відбулася Міжнародна наукова конференція "Українсько-польські відносини в умовах гібридних загроз безпеці" під патронатом Посольства Республіки Польща в Україна та Посольства України в Республіці Польща.
На конференції були присутні директор Інституту міжнародних відносин Валерій Копійка, Ректор Університету Марії Кюрі-Склодовської у Любліні Станіслав Міхаловський, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Ян Пєкло.
Конференція була поділена на 3 секції:  "Українсько-польські відносини між історією та політикою", "Демократія та консолідація держави. Приклад Польщі та України", "Українсько-польське стратегічне партнерство в контексті гібридної війни Росії проти України".
По завершенню конференції відбулося урочисте підписання Угоди французько-польсько-української про створення Європейського центру.