З 27 по 30 січня 2019 року у місті Кельн уже вкотре відбулась міжнародна виставка солодощів – ISM, яку разом із представниками української кондитерської компанії АВК відвідали й студенти ІМВ.

З 27 по 30 січня 2019 року у місті Кельн (Німеччина) уже вкотре відбулась міжнародна виставка солодощів і перекусів – ISM (2019), яку разом із представниками української кондитерської компанії АВК Alexander Legotin, Василий Гавшин, Андрей Радчук. Відвідали виставку й студенти ІМВ, а саме, Vladyslav Gladysh, Anna Sursaeva, Софія-Діана Яким'як,Vlad Kushnir, Анастасия Жаркова, Олександра Новак, Елизавета Онуфриенко, Анастасия Кудляк

ISM є найбільшим ярмарком солодощів і перекусів у світі. Цього року його було проведений аж 49 раз! Як фіналісти конкурсу від компанії «АВК», вісім студентів нашого Інституту разом із представниками однієї з найбільших українських кондитерських компаній взяли участь в ISM як відвідувачі та експоненти. Студенти ІМВ отримали безцінний досвід, змогли випробувати себе в новому та незвичайному руслі, вдосконалити навички комунікації, аналітики, дізнатись про світові тренди тощо. Між іншим, на виставці було представлено понад 1650 виробників із 76 країн, а число відвідувачів зі 140 країн світу сягає 38000 !

Висловлюємо подяку компанії АВК за надану можливість для наших студентів! - Владимир Авраменко, Катерина Дробилко Анна Шмідт, Юлия Мовлян.

Софія-Діана Яким’як