11 жовтня в Інституті міжнародних відносин відбулася лекція Олександри Кладкової на тему: «Основи проектного менеджменту та SMM».

Лекція базувалася на трьох основних питаннях:
1. Що Ви вмієте гарно робити?
2. До чого Ви маєте пристрасть?
3. Що Ви зможете продати?

Лекторка наголошувала, що розуміння цих питань допоможе в самореалізації, успішному започаткуванні та веденні бізнесу. Особлива увага акцентувалась на доцільності використання проектного менеджменту та як цей процес допомагає досягати поставлених цілей.

Окрім того, студентам були надані цінні поради як просувати власну справу в соціальних мережах (розглядалася специфіка роботи в Facebook, Instagram), як знайти цільову аудиторію та керуватися правилом «Роби та почувайся так, як твоя цільова аудиторія».

Інформацію було подано цікаво та змістовно, наводилися приклади із практики управління проектами та SMM.

Автор тексту - Тетяна Гребньова