20 листопада 2018 року в ІМВ відбулася лекція Євгена Клопотенка "Як зробити своє ім’я брендом"

Євген Клопотенко - шеф-кухар, переможець проекту «МастерШеф» завітав до студентів-міжнародників, аби поділитися власним досвідом та розповісти, як захоплення може принести гроші.

Із самого початку лекції спікер завоював увагу аудиторії, оскільки максимально з нею взаємодіяв. Після швидкого знайомства Євген запропонував перейти до мозкового штурму. Усі охочі мали відповісти на єдине запитання: «Що можна зробити із лаймом?». Так і з’ясувалося, що лайм можна  використовувати не лише в харчуванні, а будь-яким своїм захопленням завжди можна знайти вдале застосування. Так колись зробив і Євген. Просто зрозумівши, що йому подобається їжа, Клопотенко захотів змінювати все навколо у свій власний спосіб. Згодом він і створи проект «CultFood», що має на меті змінити уявлення про культуру харчування в українських школах.

Автор тексту – Білоган Анна