28 листопада 2018 року в ІМВ відбулася лекція «Навчання за кордоном та кар‘єра в Україні», організована політико-дипломатичним клубом Ambassador та асоціацією «Професійний уряд»

28 листопада 2018 року в ІМВ відбулася лекція «Навчання за кордоном та кар‘єра в Україні», організована політико-дипломатичним клубом Ambassador та асоціацією «Професійний уряд».

Чотири випускники програм в університетах Угорщини, Німеччини, Італії, США та Естонії поділилися своїм унікальним досвідом навчання в провідних ВНЗ світу. Студенти змогли отримати вичерпні відповіді на свої запитання.

Коли, куди і як найкраще подавати заявку на навчання за кордон?

Як самореалізуватися в Україні та здобути цінний досвід?

Що робити з мотиваційними листами, рекомендаціями та безліччю документів?

Спеціалісти поділилися своїми думками щодо подальшої освіти та кар’єри в Україні і відзначили, що закордонний досвід навчання вкрай важливий для опанування необхідних soft skills.

Організатори Ambassador - політико-дипломатичний клуб

Автор тексту Христина Лозінська