26 червня 2018 став особливим днем для багатьох, а саме для 208 випускників магістрів Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Дипломи магістрів отримали випускники зі спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародне право», «міжнародні економічні відносини», «міжнародний бізнес», «міжнародна інформація», "країнознавство". Серед них група іноземних громадян Азербайджану, Республіки Білорусь, Російської Федерації, Китайської Республіки, Туркменістану.

З великою радістю треба відзначити, що 51-го випускника Інституту, які завершили навчання з відмінними результатами, дипломами з відзнакою нагородив Президент України Петро Олексійович Порошенко. Пан Президент, який начебто нещодавно закінчив наш навчальний заклад, побажав випускникам не зупинятися на досягнутому, активно примножувати свої успіхи, вдало розпочати професійну діяльність та стати надійною опорою нашої держави.

На урочистостях також були присутні Ректор Київського Національного Університету імені Тараса Шевченка Губерський Л.В., державний секретар Міністерства закордонних справ України Заєць А.І., член Ради директорів Європейського банку реконструкції та розвитку, випускник Інституту Шевальов А.В.. Дякуємо їм за теплі слова привітання випускникам!

Було також відзначено активістів студентського самоврядування, учасників міжнародних конкурсів, концертів, благодійних акцій, та різноманітних заходів, які проходили в стінах Інституту та за його межами, а саме: Кладкову Олександру (Кр), Коломійця Віталія (МП), Кулика Олега (МП).

Ми дякуємо усім присутнім за те, що розділили це свято разом з випускниками! І наостанок давайте всі разом побажаємо нашим випускникам подальших професійних і творчих успіхів, удачі, здоров’я й щастя!

Фото вже на офіційній сторінці ІМВ в фейсбуці:

Альбом 1

Альбом 2