4 грудня 2018 року в Інституті відбулася зустріч із відомим антикорупціонером Денисом Бігусом

Журналістська діяльність Дениса Бігуса фокусується на розслідуваннях корупційних злочинів, що кожного дня мають місце в нашій державі. Денис є одним із засновників Bihus.info, групи антикорупційних та інформаційних проектів, що стимулюють зміни соціального ландшафту України.

Під час зустрічі Денис щиро відповів на безліч запитань студентів та розповів декілька цікавих фактів про свої проекти:

• Майже всі розслідування розпочинаються тоді, коли після ознайомлення з будь-якою новиною, у журналіста виникає питання: «А чому так?»
• Найбільша запропонована Денисові грошова компенсація за нерозповсюдження інформації налічувала 50 тис. доларів США;
• Щоб уникнути ймовірних погроз від державних і політичних діячів на свою адресу варто готувати ефір у максимально короткий період часу.

Дякуємо Ambassador - політико-дипломатичний клуб за організацію корисного заходу!