5 лютого 2019 року в Інституті міжнародних відносин відбулася зустріч з успішним українським бізнесменом, главою холдингу «Global Spirit», популярним блогером, автором і ведучим проекту Big money - Євгеном Черняком

Під час заходу бізнесмен поділився зі студентами історією свого успіху, життєвим досвідом в питанні самореалізації, а також розповів про те, наскільки динамічним і мінливим є сучасний світ, і як важливо стежити за тенденціями, аби залишатися на коні. Студенти отримали чесні та відверті відповіді на свої запитання. Особливо цікавою була відповідь на запитання «Як створити успішний бізнес?»

Євген Черняк відповів: «Спробуйте на мить стати футурологом, передбачити, що буде потрібно людству через 5-10 років. Якщо у вас вийде - ви приречені на успіх!»

Головні меседжі лекції, які будуть корисними кожному:
? Люди здаються великими лише тоді, коли ви розмовляєте з ними стоячи навколішки.
? Роби крок назад лише для розбігу.
? Умій виділятися серед тисячі.
? Дисципліна важливіша за мотивацію.
? Не дозволяйте неідеальному світові довести вас до істерики.
?Не ображайтеся на світ, ви з ним контракт на ідеальність не підписували. ? Гроші - не найголовніше. Є речі, які не можна купити, наприклад - кохання.

Зустріч з Євгеном  Черняком була наповнена не лише живим та відвертим спілкуванням, мегацікавою і корисною інформацією, але й стала потужним мотиватором, надихнула діяти, почати довгий і тернистий шлях до самореалізації, який обов'язково увінчається успіхом. «Головне - вірити у власні сили, розвиватися, бути цілеспрямованим і тоді все обов'язково вийде», - переконаний бізнесмен.

Автор: Гребньова Тетяна