29 листопада 2018 року ГО «Адвокат Майбутнього» та Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка офіційно закріпили свою успішну співпрацю.

Підписанню меморандуму передували два тренінга для студентів факультету «Міжнародне право», які провели випускники Програми «Адвокат Майбутнього».

Адвокати майбутнього й надалі готові ділитися своїми знаннями та досвідом з таких важливих для майбутніх правників тем як етика адвоката,  soft skills, hard skills, лідерство в адвокатурі та інші.

Ми щиро вдячні за ініціативу та активну співпрацю координатору наукової роботи Інституту, викладачу кафедри міжнародного права Антону Кориневичу та заступнику директора з науково-педагогічної роботи Ігорю Голубію!

Нагадуємо, що керівник Програми «Адвокат Майбутньго» Андрій Вишневський разом з випускницею програми Аллою Ширант провели першу зустріч зі студентами ІМВ  ще в жовтні 2018 року.  А випускники Програми Артем Донець та Тамара Бугаєць 29 листопада  провели тренінг для магістрів ІМВ.