12 жовтня 2018 року в Інституті міжнародних відносин відбувся Круглий стіл, присвячений дню відкриття Америки.

Метою даного заходу було проведення всебічного аналізу цієї грандіозної події, а також була організована дискусія зі студентами ІМВ. Захід  був сфокусований на студентів-міжнародників, вчених, журналістів та всіх тих кого цікавить історія та культура Латинської Америки.

Спікерими круглого столу були:

Весела Наталія Миколаївна - Доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, фахівець у сфері міжнародних відносин у Латинській Америці, інтеграції латиноамериканських країн, зовнішньої політики України, актуальних проблем міжнародних відносин.
Артуро Кондорі – директор компанії “Epinatura Ltd”, керівник Перу-центра, випускник ІМВ (Перу).
Альба Бессера – колишня співробітниця посольства Мексики випускниця ІМВ (Мексика).
Мануель Спіноза – генеральний директор компанії “ IMPULSA MKT & BRAND ” (Перу).
Висловлюємо подяку кураторам заходу - Кориневичу Антону Олександровичу та Гридасовій Ганні.

На круглому столі з доповідями іспанською мовою виступили викладачі іспанської мови кафедри іноземних мов Інституту к.філол.н. Котенко Валентина Леонідівна і Бабій Олена Василівна. Дуже дякуємо за активне залучення до проведення круглого столу всій секції іспанської мови Інституту (зокрема, викладачам Захаренко О.М. і Морєвій М.І.)

Особлива подяка організаторам: Перу-центр, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету, школа іспанської мови «Наска».