5 березня 2019 року студенти усіх спеціальностей ІМВ мали змогу відвідати Верховну Раду України.

Представники Верховної Ради охоче привітали наших студентів, зробили короткий екскурс в історію державотворення. Відвідувачам було представлено легендарне полотно, на якому зображена історія державотворення України в ключових постатях – шедевр Олексія Кулакова. На картині розміром 2 на 5 метрів відтворена та творча ініціативна група, яка брала найактивнішу участь у обговоренні і написанні Акту проголошення незалежності України. У цій залі перед початком ранкових і вечірніх засідань кожен депутат має зареєструвати своє ідентифікаційне посвідчення, за пропуск кожного дня народний обранець може втратити зарплатню.

Цікавим є те, що в сесійній залі висить 4-тонна кришталева люстра та перший в Україні кондиціонер. Всього, згідно з Конституцією України, парламент налічує 450 депутатів. На сьогодні їх є 422, оскільки в 26 дільницях вибори не відбулися : 12 в Криму і 14 в Донецькій та Луганській областях. На VIII скликанні в парламенті присутня 51 жінка - це найбільша кількість представниць прекрасної статі за всі скликання з часів проголошення незалежності України. Отже, вирішення питань гендерної рівності повільно набирають обертів.

Охочим пов’язати своє майбутнє з управлінням державою вдалося відвідати місце. Також кожен мав змогу зробити фото у гостьовому ложі сесійної зали та задати питання екскурсоводу щодо роботи депутатів Верховної Ради, їхнього розкладу.