Новини

Днями студенти Міжнародної комунікації, Міжнародних відносин та Країнознавства взяли участь у круглому столі: «Втручання РФ в українські вибори як елемент гібридної війни.

Круглий стіл відбувся за ініціативи Голови Комітету Верховної Ради України у закордонних справах Ганни Гопко. До дискусії долучилися представники центральних органів виконавчої влади, народні депутати України, провідні експерти. Учасники обговорили актуальні заходи, спрямовані на формування надійної системи захисту від гібридних атак РФ проти України в інформаційному, медійному, економічному, політичному, безпековому секторах під час президентських і парламентських виборів в нашій державі у 2019 році.

У роботі круглого столу взяла участь віце-прем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Особливої уваги було приділено кіератакам, системній агресивній пропаганді РФ та свідомій хаотизації суспільного життя в Україні.

Йшлося про належні дії Уряду щодо застосування Росією деструктивних технологій. Обговорювалися можливості адекватного реагування, створення спеціальних органів, функції яких були б спрямовані на протидію гібридному втручанню, а також належному розвитку законодавства у сфері інформаційної безпеки.

Анастасія Фуртас (ІІІ МК)