427 – наше щасливе число. Вже стало доброю традицією в День знань урочисто проводити посвячення у студенти Інституту міжнародних відносин, цього року новими студентами Інституту стало 427 чоловік.

Сьогодні із Днем знань першокурсників прийшли привітати:
• Віце-прем’єр Міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, випускниця Інституту Іванна Орестівна Климпуш-Цинцадзе.
• Віце-прем’єр Міністр України з гуманітарних питань В’ячеслав Анатолійович Кириленко
• Державний секретар Міністерства закордонних справ України Андрій Іванович Заяць
• Міністр закордонних справ України у 2007-2009 рр., випускник Інституту Володимир Станіславович Огризко,
• Міністр закордонних справ України у 1998-2000 та 2005-2007 рр., народний депутат України, заступник Голови Комітету у закордонних справах Верховної Ради України, випускник Інституту Борис Іванович Тарасюк,
• Перший заступник Міністра інформаційної політики України, випускниця Інституту Еміне Айярівна Джапарова,
• Заступник Державного секретаря Кабінету Міністрів України, випускник Інституту Володимир Ярославович Федорчук,
• Народний депутат України, президент Комітета Парламентської Ассаблеї Ради Європи з питань культури, освіти, науки і медіа Володимир Ігорович Ар’єв.
• Директор департаменту менеджменту персоналу Міністерства закордонних справ України Юрій Анатолійович Ярмілко, випускник Інституту.
• Генеральний прокурор України Юрій Віталійович Луценко
Привітав першокурсників ректор Університету, академік НАН України, Л.В.Губерський та директор Інституту Копійка Валерій Володимирович.

За понад 70 років існування Інституту тут підготовлено більше 16 тисяч фахівців. Випускники постійно обіймають поважні посади у вищих органах державної влади, освітніх і наукових установах. Серед них – керівники міністерств та відомств, народні депутати України, посли України в зарубіжних державах, співробітники МЗС та представництв України в міжнародних організаціях, відомі вчені.

Колектив пишається і своїми численними випускниками – громадянами понад 90 зарубіжних країн. Їх кількість складає вже близько 7 тисяч осіб і працюють вони в різних куточках світу. З-поміж них є двоє Президентів, Голови парламенту, міністри, відомі політики та дипломати. Інститут постійно підтримує з ними зв’язки, що сприяє подальшому зміцненню дружніх стосунків України з іншими державами.

Наразі Інститут продовжує динамічно розвиватися. Вже шостий рік діє англомовна магістратура на спеціальностях «міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», «міжнародне право» і «міжнародні економічні відносини». Діють та розвиваються програми отримання «подвійних дипломів» з низкою європейських вишів Польщі, Франції, Литви, Кіпру тощо.

БІЛЬШЕ ФОТО - ТУТ

фото: Анна Юдіна та Віталій Коломієць