Нещодавно студенти 1 та 2 курсів магістерської освітньої програми «міжнародна журналістика» мали добру нагоду перевірити свої навички у питаннях практичної взаємодії із представниками європейського бізнесу.

З майстер-класом «Медіа та бізнес-середовище: конфлікти та співпраця» до своїх молодших колег завітала випускниця спеціальності «міжнародна інформація», а нині – координатор Центру професійного розвитку European Business Association Ірина Шевчук.

«Журналіст-міжнародник і представник світового бізнесу – щонайменше мають одну спільну мету. Маю на увазі створення позитивного медійного простору. Зокрема, й в Україні, - переконана Ірина. – Адже це сприяє просуванню інтересів обох суб’єктів». Гостя розповіла на прикладах із власного досвіду, як можна та як не варто діяти, коли прагнеш налагодити ефективні комунікації між бізнесом і національними медіа.

Представниця  European Business Association на запитання студентів відповіла, як набуті в Інституті знання допомагають у її сьогоднішній професійній діяльності. Це стосувалося як знання іноземних мов, так і спеціальних навичок, здобутих у тісній співпраці із викладачами двох кафедр спеціальності.