Випуск бакалаврів 2017 Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Дипломи бакалаврів отримали 346 випускників зі спеціальностей «міжнародні відносини», «міжнародне право». «міжнародні економічні відносини», «міжнародний бізнес», «міжнародна інформація», «країнознавство». Серед них − група іноземних громадян з Азербайджану, Білорусі, Грузії, Ірану, Кіпру, Лівії, Російської Федерації, Туркменістану, Туреччини, , Узбекистану.

З великою радістю треба відзначити, що 62 студентів завершили навчання з відмінними результатами і отримують дипломи з відзнакою.

Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, активно примножувати свої успіхи, ставши згодом справжніми фахівцями, гідними громадянами своєї держави.

Пам’ятайте, що від Вашого майбутнього залежить майбутнє країни. З гордістю несіть звання випускника Інституту міжнародних відносин, щоб Ваші викладачі та родина пишалися Вами!

БІЛЬШЕ ФОТО ЗА ПОСИЛАННЯМ - ТУТ
Фото - Аня Юдіна (2МІ)