На день Святого Миколая відвідали будинок дитини "Надія". Ця прекрасна традиція вже існує 15 років в ІМВ. Щиро вдячні за чуйність та доброту.
Студенти, випускиники, викладачі, адміністрація ІМВ та просто добрі люди привітали діток з будинку дитини "Надія", що знаходиться у Прилуках з Днем Святого Миколая та передали подаруночки, фрукти, речі, іграшки, продукти та багато іншого.

Ця прекрасна традиція вже існує 15 років в ІМВ. Щиро вдячні за чуйність та доброту. Висловлюємо подяку нашим студентам, які передали кошти з конкурсу "Веселка країн" та закупити все необхідне та Культурному Департаменту ІМВ. Особлива подяку нашим викладачам та колегам, Копійці В.В. проф. Макаренко Є.А. Сербіна Н.Ф., Кузнецова Н.В., Карп В.С., Сербіна К.Ю. Синковець Н.І., Резнічук М. та нашим студентам Юдіна Аня, Новіков Нікіта, Кулик Олег, Кладкова Олександра, Благовісна Даша, Дубченко Аня.

Також Надія Сасс, Манжосова Ірина, Бірковіч Руслана, Гайсина Єльвіра, Авраменко Аня, Мазіна Марія та Даша Вінцеславська, Подольчук Дмитро. Окрема подяка за наполегливість та добре серце - Марині Коломайко та її друзям, Тані Лизогуб. Яні Стуканок, Світлані Глібовій. Андреа Лейсер з Швейцарії. Олена Шостак, Денисенко Ксенія та Ковтун Олена. Сподіваємося, нікого не забули, дуже дякуємо. Діткам передали дуже - дуже багато всього необхідного :) і подяка директору дитячого будинку Ющенко Надії Іванівні та їх прекрасному колективу, на таких людях дійсно тримається дуже багато.